SHANDONG MAN MAKİNE EKİPMANLARI CO.

biz lazer markalama makinesi ve lazer oyma kesme makinesi profesyonel üreticisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shandong Man Machinery Equipment Co., Ltd.

iyi kalite Fiber lazer markalama makinası satış için
iyi kalite Fiber lazer markalama makinası satış için
through very good communication all problems solved, satisfied with my purchase.

—— Sara

Man is good. Reception is professional. Demo training is also very great. Wish more online training after getting the machine.

—— James

Good company with nice service and high quality and high reputation. One of our reliable supplier , goods are delivered in time and nice package.

—— Elane

Ben sohbet şimdi

Shandong Man Machinery Equipment Co., Ltd.

1 2 3
Shandong Man Machinery Equipment Co., Ltd. Shandong Man Machinery Equipment Co., Ltd. Shandong Man Machinery Equipment Co., Ltd.
Ofis Binası Office Area Üretim Atölyesi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : CNMANLASER
No. Çalışanları : 200~500
Yıllık satış : 10000000-30000000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 80% - 90%
Shandong Man Lazer Makine Equipment Co, Ltd 2005 yılında kuruldu ve zaten 12 yıllık bir geçmişi var. 10 yılı aşkın bir süredir lazer kesim makinesi imalat ve satışında uzmanlaşmış olan 2005 yılından bu yana lazer kesim araştırma ve geliştirmeye kendini adamıştır.

Shandong Man Lazer Makine Equipment Co, Ltd Lazer Bilim ve Teknoloji Co, Ltd Shandong kuruldu. Man lazer, Çin'deki lazer kesim makinesi alanında büyük bir pazarlama etkisi, benzersiz hizmet cazibesi ve pazar payı elde etti ve yıllar boyunca metal lazer kesim makinesini araştırıp geliştirdi.
Esas olarak lazer kesim teknolojisinin yenilik üzerinde çalışan Shandong Man Lazer Technology Co, Ltd. Şimdi Adam lazer 38.000 metrekare ve profesyonel yetenekli uzman ekibi kapsayan üretim üssü sahibi. Almanya, ABD, İngiltere'den dünyaca ünlü lazer cihazları ve parça tedarikçileri ile Man Lazer, yüksek verimli elektro-optik dönüşüm, yüksek ışın kalitesi ve istikrarlı performans ile lazer kesim ekipmanları geliştirmektedir. Çin ve Asya'da, özellikle kesme ve kalınlık hızlarında bir dizi teknoloji lider konumda yer almıştır.

Adam lazerin ana ürün şunlardır: lazer işaretleme makinesi lazer oyma makinesi yüksek güç fiber lazer kesim makinesi (2000W-10000W), elektrik güç cihazları, otomobil üretimi, mekanik üretiminde yaygın olarak kullanılan orta güç fiber lazer kesim makinesi (<2000W), ekipman, elektrikli cihaz, otel mutfak ekipmanları, asansör ekipmanları, reklam ve dekorasyon, araba dekorasyon, donanım ürünleri, hassas parçalar ve donanım takım parçaları, vb.

Man Lazer, şu anda Almanya, Rusya, İspanya, Hindistan, Kore, Malezya, Singapur, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Endonezya, Türkiye, Ürdün, Dubai, Polonya, Fas, Meksika gibi yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda yaygın olarak dağıtılan yaklaşık 5000 kullanıcıya sahiptir. , Brezilya, Lübnan, Tayland, Kazakistan, Bangladeş, HK, Tayvan vb.

Kalite bizim sosyal sorumluluğumuzdur. Tüm makineler yenilikçi tasarım ve hassas üretim ile geliştirilmiştir. Tüm prosedürler, en iyi performans ve kalite koşullarında her lazer kesim makinesini sağlamak için uluslararası standart tarafından kontrol edilmiştir.

İletişim bilgileri
Shandong Man Machinery Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Sean

Tel: 0086-635-2920668

Faks: 0086-635-2120668

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)